ارتباط با مــــا

 

بازدید کننده گرامی و مشتری عزیز ، شما می توانید در خصوص هر آنچه که به آن نیاز دارید از طریق ارتباط با ما در میان گذاشته و موضوع خود را مطرح نمائید ، کارشناسان ایساتیس خود را مکلف و موظف به پاسخگوئی شما خواهند دانست.

بدیهی ست پس از ارسال پیام شما ، این وظیفه ماست که در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشیم اما ممکن است پروسه پاسخگوئی نهایتا تا ۲۴ ساعت بطول بیانجامد از صبر و بردباری شما صمیمانه سپاسگزاریم.

هچنین می توانید جهت ارتباط تلفنی با کارشناسان فروش و یا مدیریت در ساعات اداری روزهای کاری هفته از خطوط ارتباطی زیر استفاده نمائید.

تلفن تماس :  ۰۳۵۳۲۳۴۸۲۹۲

فکس : ۰۳۵۳۲۳۴۷۲۹۲

تلفن همراه : ۰۹۱۳۳۵۰۷۴۹۴  ابوالحسنی

مدیر فروش اینترنتی :  ۰۹۱۳۹۵۱۹۰۰۱  شهریاری

آدرس شرکت :  میبد ؛ خیابان آیت الله کاشانی ، ساختمان معراج ، طبقه اول ، واحد ۱۰۴

لازم به ذکر است چنانچه تمایل به حضور در محل شرکت را داشته باشید لازم است پیش از آن از طریق خطوط ارتباطی قرار داده شده اطلاع رسانی نموده تا موجبات پذیرائی هر چه بهتر شما فراهم گردد ، در غیر اینصورت از پذیرش حضوری شما معذوریم.

 

کاربر گرامی پر کردن تمامی فیلدها جهت پاسخگوئی مناسبتر ضروری بوده و به شما این اطمینان را میدهیم این اطلاعات به هیچ وجه در اختیار عموم قرار داده نخواهد شد.

اطلاعیه مهم
کاربر گرامی و بازدید کننده محترم؛ با توجه به تغئیرات نرخ ارز و بالطبع تغئیرات قیمت محصولات کارخانجات کاشی و سرامیک کشور ، خواهشمندیم قبل از تکمیل خرید خود نسبت به دریافت قیمت و موجودی انبار محصول مورد نظر خود اقدام نمائید. واحد فروش بازرگانی ایساتیس