دسته‌ها

برچسب‌ها

خروج آمریکا از برجام ، ترامپ حرف خود را به کرسی نشاند

خروج آمریکا از برجام ، ترامپ حرف خود را به کرسی نشاند

نویسنده : اخبار

دقایقی پیش دونالد ترامپ طی مراسمی که از قبل اعلام شده بود سخنرانی کرد و ضمن تکرار مواضع ضد ایرانی قبلی خود و تکرار تهمتها و اهانتها علیه ملت و حکومت ایران ، با امضای دستور اجرائی خود رسما از برجام خارج شد و هشدار داد چنانچه ایران قوانین هسته ای و موشکی خود را رعایت نکند و بخواهد در منطقه ایجاد ناامنی کرده و یا مواضع حامیان و دوستان آمریکا را تهدید کند تحریم های شدیدتری را علیه ایران و اشخاص مختلف اعمال خواهد کرد.

پس از اعلام خروج آمریکا از برجام ، دکتر حسن روحانی در پخش زنده تلویزیونی اعلام کرد که از این پس برجام یا همان توافق هسته ای بین ۵ کشور خواهد بود و نه بین ۵ + ۱ و از امروز آمریکا دیگر در این جمع حضور نخواهد داشت ، همچنین دکتر روحانی در آخرین صحبت های خود مردم آمریکا را خطاب قرار داده و اعلام کرد از طرفی خوشحال است که این موجود خبیث از این توافق کناره گیری کرده و از طرفی هم برای مردم آمریکا نارحت هست که باید این موجود خبیث را در رأس امور مملکت خود داشته باشند.

آقای روحانی تأکید کرد که مشکل ارزی و دیگر مسائل از این قبیل به هیچ وجه در زندگی مردم تأثیر نخواهد گذاشت و مردم نگران خروج آمریکا از این توافق نباشند.

کشورهای دیگر عضو این توافق ( تا این لحظه ) ضمن تأیید رعایت شرایط توافق از سوی ایران بر پایبندی خود در برجام تأکید کردند.

باید دید بازار و جامعه ایران و همچنین جامعه بین الملل چه واکنشی نسبت به خروج آمریکا از برجام خواهند داشت و آیا این خروج بر زندگی مردم در ایران تأثیری خواهد گذاشت یا خیر؟

درباره نویسنده
...

شهریار

مدت ۱۵ سال است که در عرصه صنایع سرامیک و کاشی مشغول به فعالیت می باشم ، همیشه در آرزویم این بود که بتوانم امکان خریدی آسان را برای مشتریان این صنعت و مصرف کنندگان خانگی فراهم کنم و امروز با همکاری دوستان و همکاران این آرزو رنگ تحقق بخشیده است ، و در این راه دوستان عزیز برنامه نویس کانی تمز نیز ما را یاری نمودند که صمیمانه از آنان سپاسگزاریم.

0نظرات
دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعیه مهم
کاربر گرامی و بازدید کننده محترم؛ با توجه به تغئیرات نرخ ارز و بالطبع تغئیرات قیمت محصولات کارخانجات کاشی و سرامیک کشور ، خواهشمندیم قبل از تکمیل خرید خود نسبت به دریافت قیمت و موجودی انبار محصول مورد نظر خود اقدام نمائید. واحد فروش بازرگانی ایساتیس