بازدید کننده گرامی شما میتوانید مشکل و موضوع مورد نظر خود را که ممکن است در خصوص دیگران نیز پیش آمده باشد بررسی و جستجو کرده و در صورت عدم دستیابی به پاسخ سؤال خود از طریق ارتباط با ما در میان بگذارید.

کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود.

سؤال :

محصولات این فروشگاه از کجاها تهیه می گردد؟

جواب :

تمامی محصولاتی که در لیست فروش وبسایت و کانال بازرگانی ایساتیس مشاهده می نمائید همگی از معتبرترین و معروفترین برندهای حال حاضر در عرصه صنایع سرامیک بوده و مستقیما از واحد فروش خود شرکت با قیمت مصوب شرکت تهیه و در اختیار شما قرار داده می شود.

سؤال :

این سایت متعلق به چه شخصی می باشد و پشتوانه آن چیست ؟

جواب :

این سایت و مجموعه بازرگانی ایساتس میبد به مدیریت آقای ابوالحسنی اداره می شود که ضمن دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد در حوزه معماری ، دارای سوابق کاری ارزنده از جمله فعالیت در زیرسازی چند شرکت کاشی و سرامیک ، مشارکت در مونتاژ خطوط تولید شرکت کاشی گلچین میبد ، عضو کنترل کیفی و نظارتی چند شرکت کاشی و سرامیک و غیره نام برد.

سؤال :

چطور میتوانم به خرید اینترنتی از سایت شما اطمینان پیدا کنم؟

جواب :

مجموعه بازرگانی ایساتیس مدتهاست که به صورت حرفه ای مشغول به فعالیت در این حرفه بوده و پر واضح است که هیچ وقت نمی تواند سابقه کاری و پشتوانه چندین سال فعالیت در این عرصه را فدای بدنامی کند اما برای ما بسیار مهم است که مشتری ای که قصد خرید از ما دارد با اطمینان خاطر این کار را انجام دهد لذا در مرحله اول شروع به راه اندازی وبسایت با استفاده از برترین تکنولوژی روز دنیا نمودیم و در حال حاضر به دنبال دریافت گواهینامه اعتماد ملی ایران از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ict  هستیم که امیدواریم هر چه زودتر این مراحل سپری شده و این امر محقق گردد.

سؤال :

چه مدت طول می کشد تا کالای خریداری شده ارسال و تحویل داده شود ؟

جواب :

این پروسه بسته به زمان خرید شما و نوع خرید شما متفاوت است ولی چنانچه خرید مناسبی داشته باشید و در ایام کاری هفته انجام شده باشد کمتر از ۳۶ ساعت محموله شما بارگیری و بسته به راننده مورد نظر و موقعیت تحویل بار حداکثر تا ۳۶ ساعت بعد به دست شما خواهد رسید و به عبارتی این پروسه در باز زمانی بین ۷۲ تا ۸۰ ساعت تا تحویل کالا به شما بطول خواهد انجامید.

سؤال :

نحوه ارسال کالا و هزینه های جاری آن به چه صورت می باشد ؟

جواب :

تمامی آنچه که در حال حاضر در فروشگاه اینترنتی ایساتیس در اختیار شما قرار داده شده تقریبا به قیمت خود واحد فروش شرکت و یا نمایندگی خاص آن می باشد و در حال حاضر هیچگونه تخفیف کرایه حمل بار بر عهده ایساتیس نمی باشد و پرداخت کرایه حمل کالا تماما بر عهده مشتری می باشد و در زمان تحویل بار توسط مشتری به راننده پرداخت خواهد گردید.

سؤال :

آیا بار خریداری شده بیمه هم می شود؟

جواب :

تمامی ارسال کالا از بازرگانی ایساتیس برای اطمینان خاطر مشتری و فروشنده بیمه می گردد ولی پس از تحویل کالای شما به باربری مسئولیتی از بابت خسارت وارده به کالای شما بر عهده پرسنل ایساتیس نخواهد بود.

سؤال :

نحوه پرداخت و واریز وجه به چه صورت است ؟

جواب :

تمامی خریدهای صورت گرفته از این بازرگانی در حال حاضر فقط بصورت نقدی و بصورت واریز کارت به کارت و یا واریز به حساب میسر می باشد که بعد از دریافت اینماد و توانائی اخذ مجوز های لازم جهت دریافت درگاه پرداخت امکان پرداخت بصورت آنلاین و اینترنتی نیز برای شما از طریق درگاه های مختلف میسر خواهد بود.پ

سؤال :

حداقل خرید از ایساتیس به چه میزان است ؟

جواب :

حداقل خرید از ایساتیس بسته به حجم کالا و محموله مورد نظر شما متفاوت بوده و این مقدار متغیر است ولی پیشنهاد ما به شما برای بصرفه بودن کرایه حمل کالا و امکان بهره مندی از تخفیف بهتر در خرید حداقل ۱۰۰ مترمربع به ازای هر محصول می باشد.

کاربر گرامی این صفحه با مطرح شدن سؤالات جدید از سوی دیگر کاربران گرامی هر روز در حال بروزرسانی می باشد ، میتوانید آن را بررسی و یا سؤال خود را از طریق ارتباط با ما مطرح نمائید.

اطلاعیه مهم
کاربر گرامی و بازدید کننده محترم؛ با توجه به تغئیرات نرخ ارز و بالطبع تغئیرات قیمت محصولات کارخانجات کاشی و سرامیک کشور ، خواهشمندیم قبل از تکمیل خرید خود نسبت به دریافت قیمت و موجودی انبار محصول مورد نظر خود اقدام نمائید. واحد فروش بازرگانی ایساتیس